Nowe mieszkania w zabudowie szeregowej w Rzeszowie od rzetelnego dewelopera. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania w Rzeszowie sprawdź ofertę mieszkaniową przy ul.Miejskiej.

Cała inwestycja w I etapie obejmuje łącznie 16 mieszkań w 8 segmentach. Oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na rynku mieszkaniowym. Dostępność mieszkań i ich status widoczny jest na stronie głównej w wyszukiwarce.

aplikacja finansowa do oszczędzaniaSzeregówki na Sprzedaż Rzeszów

 

W ramach przygotowanej oferty mieszkaniowej znajdują się zarówno mieszkania 2 pokojowe, nowe mieszkania 3 pokojowe mieszkania z tarasem na parterze oraz duże mieszkania na pierwszym piętrze z antresolą. Planowany termin oddania mieszkań przewidziany został na luty 2021r.

Wszystkie mieszkania sprzedawane są już teraz jako mieszkania w stanie deweloperskim. Wyjątek może dotyczyć dużych mieszkań z antresolą, która może być oddana w stanie surowym. Stan deweloperski w ich przypadku wymaga dopłaty a jej wysokość jest ustalana bezpośrednio z deweloperem w biurze sprzedaży.

Nasza oferta sprzedaży skierowana jest zarówno do osób mieszkających w pojedynkę jak i do rodzin z dzieckiem. Mieszkania około 50m.kw jak i mieszkania około 100 m.kw sprawią, że w  łatwy sposób dopasujecie ich wielkość do swoich potrzeb i potrzeb swojej rodziny. Niezależnie od tego na które się zdecydujesz – jaki metraż wybierzesz możesz liczyć na miejsce parkingowe i szlaban zamykający wjazd na posesję przed wszystkimi mieszkaniami.

Mieszkania Duże Rzeszów

 

Bardzo ważnym atutem całej inwestycji jest nie tylko spokojna okolica gwarantująca położenie blisko terenów zielonych, rekreacyjnych i miejskiego kąpieliska Żwirownia ale również bardzo sprawny dojazd do centrum miasta Rzeszowa.

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem nowego mieszkania w Rzeszowie z dobrym dojazdem do centrum miasta zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Wam wszystkich ważnych informacji niezbędnych do podjęcie decyzji o jego zakupie.

Bezczynszowe Mieszkania Budziwój

Szeregówki na Sprzedaż Rzeszów