Sprzedawany przez nas kamień naturalny gnejs i łupek jest świetnym, trwałym materiałem sprowadzanym prosto od naszych sprawdzonych dostawców z Bułgarii. Świetnie sprawdza się jako kamień elewacyjny zewnętrzny ze względu na swoją wysoką odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak skrajne wahania temperatury, długotrwałe działanie słońca, wilgoć, a także na uszkodzenia mechaniczne i wysokie obciążenia. Gnejs i łupek są bardzo uniwersalne i nadają się także jako kamień na ścieżki ogrodowe i chodniki dookoła domu, kamień na taras, czy też kamień do obłożenia grilla i altany. Ten wyjątkowy kamień nieregularny dostępny jest w naszej hurtowni w wielu kolorach, w tym biały, beżowy, brązowy, odcienie zieleni, żółci, bursztynowy, szary, oraz czarny. Oferujemy także płytki kamienne z błyszczącą powłoką, co daje bardzo przyjemny dla oka efekt starannego wykończenia.

kamień nieregularny
kamień nieregularny

Kamień nieregularny

U nas znajdziesz kamień naturalny gnejs w najtańszej cenie na rynku. Szczycimy się tym, że nasze niskie ceny nie oznaczają słabej jakości. Wręcz przeciwnie, sprowadzamy naturalny gnejs i łupek, który jest maksymalnie wytrzymały, twardy i ładny. Ten kamień nieregularny nie ma nic wspólnego ze swoimi sztucznymi odpowiednikami, które mimo podobnego wyglądu są dużo mniej odporne na uszkodzenia i nie nadają się np. na kamień do obłożenia grilla i altany ponieważ szybko popękają, będąc narażone na wysokie temperatury, deszcz, czy śnieg.

Kamień naturalny

Nasza wyszkolona ekipa pomoże wybrać kamień elewacyjny zewnętrzny, który idealnie wpasuje się w pozostałe elementy wykończenia domu. Warto zadbać, żeby wybrany przez nas kamień na taras i inne komponenty przestrzeni współgrały zarówno z elewacją, dachem, jak i otaczającym krajobrazem. Kamień na ścieżki ogrodowe i chodniki powinien pasować kolorystycznie do drzew, kwiatów, krzewów i pnączy, które będą się wokół niego znajdowały. Jeśli chodzi o jego kształt, to może on być dowolny – drobny i luźny, lub w formie płytek. Bez względu na to, co wybierzemy, kamień nieregularny jest zdecydowanie jednym z najbardziej uniwersalnych i efektownych elementów wykończeniowych, dzięki swojemu ponadczasowemu pięknu i funkcjonalności.

Kamień nieregularny